Yeni yatırımcılar için ünlü spor giyim markası RUBYS Satılıktır.

1992 yılında kurulan RUBYS JEANS, çeşitli kesimlerden tüketiciler için tasarlanan koleksiyonları ile gençlerin sevgisini kazanmış ve üzerinde görmek adına ülke çapında bilindik bir marka haline gelmiştir.
 
Türkiye genelinde 1150 satış noktası, yurtdışında da 74 ülkede 1475 satış noktası bulunan ünlü spor giyim markası satışa sunulmaktadır. COVID-19 pandemisi sonrası çalışmalara ara verilmiştir, ancak yine de sürekli bayilik ve franchise talepleri alınmaktadır. 
 
Markamız, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programına yıllık sponsorluk reklamı yapmış, Yeni Malatyaspor ve Sivasspor kulüplerinin sahalarında bulunan LED panolara bir sezon boyunca Marka reklamı verilmiş,
 
Türk Milli Futbol Takımı'nın maçları öncesi TRT1'de maç öncesi sponsorluk reklamı vermiş ve Türkiye'de yayınlanan TV dizilerinde kostüm sponsorluğu yapmıştır.
 
Yaklaşık 130 dizide ünlü oyuncular markamızın ürünlerini giyip reklam yapmıştır.  
 
Türkiye'de ve yurtdışında çok sayıda satış noktası bulunan, çeşitli sponsorluk ve reklam faaliyetlerinde bulunan bu ünlü spor giyim markası RUBYS, yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsattır.

Detaylı bilgilendirme için iletişime geçiniz!

You need to create a form using Contact form 7 plugin to be able to display it using this element.

Kostüm Sponsorluklarımız

DİZİLERDE RUBYS

Netflix - Tv Dizileri - Sinema Filimleri

Ürün Kolleksiyonlarımızdan Bazıları